Starvsfólk

Jastrid Høj

Lærari og skúlaleiðari 

23 25 10
jastrid@keldan.fo 

Annika Høj

Varðaleiðari og lesivegleiðari

74 87 55
annika.hoej@skulin.fo 

Bodil Olsen

Lærari, flokslærari í 7. flokki

26 82 01
bodil.olsen@skulin.fo

Birna Vestergaard

Lærari (í farloyvi)

215764
birna.vestergaard@skulin.fo 

Jasmin Jovanovic

Lærari og forskúlalærari 

27 71 13  jasmin.jovanovic@skulin.fo

Kirstin Olsen

Stuðul

22 93 98    kirstin.olsen@skulin.fo 

Lena Langaard

Lærari, flokslærari í 1. flokki

58 19 12  lena.langaard@skulin.fo 

Mirjam Høj

Námsfrøðingur og lærari, flokslærari í 1. flokki

22 34 93   mirjam.hoej@skulin.fo

Mortan Hansen

Lærari, flokslærari í 4. flokki

749496
mortan.hansen@skulin.fo 

Oda Sonja á Fríðufløtum

Lærari og orðblindalærari, flokslærari í 5. flokki

22 17 35
oda.a.fridufloetum@skulin.fo

Regin Frederiksberg

Smíðlærari og stuðul

28 88 56
reginfred@hotmail.com 

Sharon Ellingsgaard

Lærari og roknivegleiðari, flokslærari í 2. flokki

25 94 32
sharon.ellingsgaard@skulin.fo 

Solveig Rasmussardóttir Petersen

Lærari, flokslærari í 5. og 6. flokki

26 13 34
solveig.petersen@skulin.fo

Sonlis H. Joensen

Námsfrøðingur og flokslærari í forskúlanum

74 94 51
sshj@kallnet.fo 

Bodil MARIA FREDERIKSBERG

Hjálparfólk

266222