Starvsfólk

Annika Høj

Leiðari og lesivegleiðari

74 87 55
annika.hoej@skulin.fo 

Jastrid Høj

Lærari og varaleiðari 

23 25 10
jastrid@keldan.fo 

Bodil Olsen

Lærari (í farloyvi)

26 82 01
bodil.olsen@skulin.fo

Birna Vestergaard

Lærari (í farloyvi)

21 57 64
birna.vestergaard@skulin.fo 

Jasmin Jovanovic

Lærari og forskúlalærari 

27 71 13  jasmin.jovanovic@skulin.fo

Kirstin Olsen

Stuðul

22 93 98    

kirstin.olsen@skulin.fo 

Lena Langaard

Lærari, flokslærari í 2. flokki

58 19 12  lena.langaard@skulin.fo 

Mirjam Høj

Námsfrøðingur og lærari, flokslærari í 2. flokki

22 34 93 

mirjam.hoej@skulin.fo

Mortan Hansen

Lærari, flokslærari í 5. flokki

749496
mortan.hansen@skulin.fo 

Oda Sonja á Fríðufløtum

Lærari og orðblindalærari, flokslærari í 6. flokki

22 17 35
oda.a.fridufloetum@skulin.fo

Regin Frederiksberg

Smíðlærari og stuðul

28 88 56
reginfred@hotmail.com 

Sharon Ellingsgaard

Lærari og roknivegleiðari, flokslærari í 3. flokki

25 94 32
sharon.ellingsgaard@skulin.fo 

Solveig Rasmussardóttir Petersen

Lærari (í farloyvi)

26 13 34
solveig.petersen@skulin.fo

Sonlis H. Joensen

Námsfrøðingur og flokslærari í forskúlanum

74 94 51
sshj@kallnet.fo 

Durita Mikkelsen

Hjálparfólk

275120

Natalia Reinhardt Lydersen

Lærari

258419

natalia.lydersen@skulin.fo

 

Lissi Hansen

Lærari og AKT lærari

217274

lissi.hansen@skulin.fo

 

Bodil MARIA FREDERIKSBERG

Hjálparfólk og reingerð

266222